
Миша бездротова Lenovo ThinkBook MOBTN5O з підключенням USB 2.4Gz + Bluetooth, 3200 DPI, gray
2 354 ₴
- В наявності
Миша бездротова Lenovo ThinkBook MOBTN5O з підключенням USB 2.4Gz + Bluetooth, 3200 DPI
Адаптуватись до нових режимів взаємодії з ПК сімейства ThinkBook; перемикатися між режимами Beast/Smart/Енергозбереження можна натисканням кнопок (бічна задня кнопка + кнопка DPI).
Усуває дискомфорт та знижує навантаження на зап'ястя.
Підходить для контурів рук різних користувачів завдяки бічним прорізам із м'якого, схожого на шкіру матеріалу.
Матеріал: гумове покриття з боків та матова текстура пластику зверху
Коліщатко миші має 2 додаткові режими в роботі з текстами: коліщатко вліво - скасування введення тексту, коліщатко вправо - скасування видалення тексту
Роздільна здатність: 1600/2400/3200 DPI, значення за замовчуванням 1600.
Обробка поверхні: покриття гумовою фарбою.
Живлення: батарейка AAx2 (у комплекті).
Підключення
Вставте USB-приймач у пристрій, дістаньте захисну стрічку з батареї і увімкніть мишку.
Щоб увійти в режим Bluetooth, натисніть і утримуйте кнопку сполучення на задній панелі протягом 3 секунд.
Для видалення режиму сполучення Bluetooth і повернення в режим USB 2.4ГГц - у вимкненому стані затисніть кнопку коліщатка та увімкніть мишку знову
Бічна передня кнопка + комбінована кнопка dpi для перемикання між двох пристроїв.
Легко підключайтеся до двох пристроїв через бездротову технологію Bluetooth або прийом USB 2,4 ГГц, функціональність кількох пристроїв для підтримки плавного та стабільного робочого процесу, в межах 10 метрів не буде пропущених кадрів або затримок у вигляді заїкуватості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Вага | 137 г |
| Висота | 41.3 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 124.28 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 3200 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 78.69 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth Радіоадаптер (Wi-Fi) |
| Кнопки | Класичні |
| Кількість кнопок миші | 6 |
| Максимальна роздільна здатність сенсора, dpi | 3200 |
| Живлення (для бездротових) | Змінні батарейки |
| Під'єднання | Бездротовий |
| Розмір миші | Велика (понад 120 мм) |
| Сумісність з ОС | Android, Mac OS, Microsoft Windows, iOS, iPadOS |
| Тип датчика | Лазерний |
- Ціна: 2 354 ₴









