
Миша бездротова INPHIC F1 з підключенням USB 2.4G, акумулятором, індикатором заряду та 2400 DPI, grey
717 ₴
- В наявності
+380 (66) 666-33-90
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Миша бездротова INPHIC F1 з підключенням USB 2.4G, акумулятором, індикатором заряду та 2400 DPI
Роздільна здатність: 800/1200/1600/2400 DPI - перемикається однією кнопкою на корпусі під коліском
Три варіанти підключення: USB 2.4G
На корпусі під коліщатком і кнопкою перемикання DPI є 3-х режимний світловий індикатор заряду батареї
Акумулятор: 500 mAh Li-pol
Роз'єм Type-C для заряду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INPHIC |
| Вага | 100 г |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 120 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 2400 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 76.5 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Радіоадаптер (Wi-Fi) |
| Кнопки | Класичні |
| Кількість кнопок миші | 6 |
| Максимальна роздільна здатність сенсора, dpi | 2400 |
| Особливості | Безшумна, Індикатор рівня заряду |
| Живлення (для бездротових) | Вбудований акумулятор |
| Під'єднання | Бездротовий |
| Розмір миші | Середня (105-120 мм) |
| Сумісність з ОС | Mac OS, Microsoft Windows |
| Тип датчика | Оптичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717 ₴






