Роздільна здатність: 800/1200/1600/2400 DPI - перемикання однією кнопкою
Підключення через Bluetooth v5.1
Акумулятор на 500 mAh Li-pol
Кабель для швидкого заряджання - USB-TypeC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INPHIC |
| Вага | 68 г |
| Висота | 27 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 112 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 2400 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 57.5 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 4 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth |
| Кнопки | Класичні |
| Кількість кнопок миші | 4 |
| Максимальна роздільна здатність сенсора, dpi | 2400 |
| Особливості | Без підсвітки, Безшумна, Для лівої руки, Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Живлення (для бездротових) | Вбудований акумулятор |
| Під'єднання | Бездротовий |
| Розмір миші | Середня (105-120 мм) |
| Сумісність з ОС | Android, Mac OS, Microsoft Windows, iOS, iPadOS |
| Тип датчика | Оптичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728 ₴








