
Миша Mechrevo M770 ігрова з комбінованим підключенням, RGB підсвічуванням, 26000DPI, black + килимок
3 447 ₴
- В наявності
Бездротова миша Mechrevo M770 має топові характеристики, які зможуть оцінити любителі активних ігор. Вона отримала оптичний датчик P3395 з максимальною роздільною здатністю 26000 DPI. Миші здатні відпрацьовувати рухи з прискоренням 50G, пристрій оснащений надійними перемикачами Kailh GM8.0 з ресурсом роботи 80 млн натискань. Миша може працювати в дротовому та бездротовому режимі.
PAW3395 Оптичний датчик
Відповідний ігровий датчик PAW3395 забезпечує точне відстеження та стабільну продуктивність, навіть на повній швидкості він, як і раніше, забезпечує надзвичайно хороший контроль.
Перемикач Kailh GM8.0 Black Mamba
Перемикач GM 8.0 Black Mamba у поєднанні з кнопкою зі сплаву Al-Mg забезпечує чисте та чітке відчуття клацання.
Вбудований літієвий акумулятор та енергозбереження
Нова бездротова технологія енергозбереження ще більше оптимізує енергоспоживання, що призводить до надзвичайно низького енергоспоживання та вищої швидкості передачі в бездротовому режимі.
Універсальний драйвер
Регулювання DPI, режими освітлення, частоту опитування, Marco тощо — все це можна встановити та зберегти за допомогою драйвера Mechrevo M770
Роздільна здатність DPI: 800/1600/2400/3600/5000/19000 (від 50 до 26000 DPI - за допомогою фірмового драйвера)
Підключення: дротове або датчик USB2.4G
Акумулятор: 600mAh
Ігровий чіп: PAW3395
IPS: 650
Частота опитування: 125/250/500/1000 Hz
У комплектації:
Миша * 1
Додатковий мікроперемикач * 1
Змінні панелі * 2
Посібник користувача *1
Кабель 1,6 м*1
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Mechrevo |
| Вага | 81.5 г |
| Висота | 40.5 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Довжина: | 124.5 мм |
| Довжина кабелю | 1.6 м |
| Інтерфейс | USB-радіоадаптер (Wi-Fi) |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Кнопки | Класичні, Програмовані |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Кількість кнопок миші | 6 |
| Кількість програмованих клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Максимальна роздільна здатність сенсора, dpi | 26000 |
| Особливості | З підсвіткою |
| Живлення (для бездротових) | Вбудований акумулятор |
| Під'єднання | Комбіновані Бездротові |
| Розмір миші | Велика (понад 120 мм) |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 26000 dpi |
| Сумісність з ОС | Mac OS, Microsoft Windows |
| Тип датчика | Оптичний |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Ширина | 66.5 мм |
- Ціна: 3 447 ₴







