
Миша ігрова INPHIC IN10 з комбінованим потрійним підключенням, регульованим RGB, 26000 DPI, 8kHz
3 173 ₴
- В наявності
Роздільна здатність: 800/1600/3200/6500/13000/26000 DPI - перемикання однією кнопкою (від 50 до 26000 DPI регулюється за допомогою фірмового ПЗ)
Три варіанти підключення: дротовий, Bluetooth v5.0 та USB2.4G
Швидкість відгуку: 125/250/500/1000Hz (регулюється за допомогою фірмового ПЗ, 2000/4000/8000Hz за допомогою донгла)
Ігровий оптичний датчик PAW3395
Оснащений чіпом NORDIC 52840
Акумуляторна батарея на 400 mAh
Кабель для швидкого заряджання - USB-TypeC (1,8м)
Матеріал із запобіганням потіння долонь
У комплектації: мишка, м'який плетений кабель USB-C для заряджання та проводового підключення, USB-приймач 2.4G, подовжувач бездротового з'єднання, 8к донгл, протиковзкі наклейки на мишу, додатковий набір глайдів.
Примітка: MAC-Apple не підтримує налаштування драйверів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INPHIC |
| Вага | 60 г |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 122 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 26000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Білий |
| Ширина | 62 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 6 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth USB Радіоадаптер (Wi-Fi) |
| Кнопки | Класичні, Програмовані |
| Кількість кнопок миші | 6 |
| Максимальна роздільна здатність сенсора, dpi | 26000 |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, З підсвіткою |
| Живлення (для бездротових) | Вбудований акумулятор |
| Під'єднання | Комбіновані Бездротові |
| Розмір миші | Велика (понад 120 мм) |
| Сумісність з ОС | Android, Mac OS, Microsoft Windows, iOS |
| Тип датчика | Оптичний |
- Ціна: 3 173 ₴









