
Миша бездротова INPHIC M1Pro+ з підключенням USB 2.4ГГц + Bluetooth, акумулятором, 2400 DPI, матовий чорний
814 ₴
- В наявності
+380 (66) 666-33-90
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Роздільна здатність: 800-1200-1600-2000-2400 DPI - додаткова кнопка на самій мишці
Режим роботи: USB 2.4ГГц+ BT4.0 + BT5.0 - підключай до 3 пристроїв одночасно
Забудьте за постійну заміну батарейок (подбайте про навколишнє середовище) - дана миша має вбудований акумулятор на 500 мАч
Сумісність з Android , iOs та Windows
Легка вага та невеликий розмір, універсальний дизайн для обох рук, міжнародна сертифікація CE, RoHS, FCC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INPHIC |
| Вага | 63 г |
| Висота | 27 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 112 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 2400 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 57.5 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 4 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth Радіоадаптер (Wi-Fi) |
| Кнопки | Класичні |
| Кількість кнопок миші | 4 |
| Максимальна роздільна здатність сенсора, dpi | 2400 |
| Особливості | Без підсвітки, Безшумна, Для лівої руки, Для обох рук (симетричний дизайн), Індикатор рівня заряду |
| Живлення (для бездротових) | Вбудований акумулятор |
| Під'єднання | Бездротовий |
| Розмір миші | Середня (105-120 мм) |
| Сумісність з ОС | Android, Mac OS, Microsoft Windows, iOS, iPadOS |
| Тип датчика | Оптичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 814 ₴




