
Миша бездротова INPHIC A9 Explorer з підключенням Bluetooth, 2.4G, акумулятором, 2400 DPI, white
1 261 ₴
- В наявності
Динамічне освітлення та настроювана чутливість
Миша A9 Explorer оснащена приголомшливою барвистою світловою панеллю, яка додає яскравого та динамічного шарму вашому робочому простору або ігровій конфігурації. Завдяки 5 регульованим налаштуванням роздільної здатності (800/1200/1600/2000/2400) ви можете легко перемикатися між рівнями одним клацанням миші для точного відстеження та плавного керування в будь-якій ситуації.
Ергономічний дизайн для максимального комфорту
Розроблений з ергономічним виступом у формі долоні, A9 забезпечує природний хват, який ідеально підходить до вашої руки, зменшуючи втому під час тривалих сеансів. Протиковзкі накладки з обох боків підвищують стабільність і контроль, а упори для пальців ще більше підвищують комфорт для тривалого використання, що робить його ідеальним як для роботи, так і для розваг.
Бездротова свобода та підвищена довговічність
Насолоджуйтесь свободою бездротового з’єднання з опціями 2.4G та Bluetooth для стабільної та гнучкої роботи. Завдяки додатковому захисту від заряджання та довговічному акумулятору ємністю 500 мАг, A9 гарантує вам заряд без клопоту з дротами, пропонуючи зручність та довговічність для ваших щоденних потреб.
Яскраве RGB-підсвічування
Динамічне освітлення, яке пробуджує творчість та покращує ігрову атмосферу.
Бездротовий зв'язок 2.4G та Bluetooth 5.0
Насолоджуйтесь гнучким, стабільним підключенням та позбудьтеся обмежень дротового зв'язку.
Довготривалий акумулятор ємністю 500 мАг
Насолоджуйтесь використанням до одного місяця завдяки надійному часу роботи від акумулятора та захисту від заряджання.
Функції:
Безшумні ліві та праві кнопки для тихішої роботи.
Барвисті світлової панелі з ефектом присутності.
Ергономічна конструкція з виступом для долоні забезпечує зручне захоплення.
Бездротовий зв'язок 2.4G та Bluetooth 5.0 для гнучкого підключення.
Протиковзні накладки на обох сторонах для кращого контролю.
Трирівневий індикатор заряду акумулятора для легкої перевірки рівня заряду.
5 налаштувань DPI (800/1200/1600/2000/2400) для індивідуального налаштування чутливості.
Захист заряджання для продовження терміну служби акумулятора.
Акумулятор ємністю 500 мАг для тривалого використання.
Специфікація:
IPS: 30
Кнопки: 7
Вага: 107 г
Кліки: 3 мільйони
Прискорення: 10
Розмір: 123*78*39мм
Інтерфейс заряджання: Тип C
Бездротова відстань: до 10 м
Метод підключення: 2.4G, Bluetooth
Частота опитування: 2.4G-125 Гц, BT5.0-115 Гц
Застосовні моделі: Windows 7/8/10/11, Mac, iOS, Android
Бічні клавіші доступні лише у Windows.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INPHIC |
| Вага | 107 г |
| Висота | 39 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 123 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 2400 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Білий |
| Ширина | 78 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth Радіоадаптер (Wi-Fi) |
| Кнопки | Класичні |
| Кількість кнопок миші | 7 |
| Максимальна роздільна здатність сенсора, dpi | 2400 |
| Особливості | Безшумна, Індикатор рівня заряду, З підсвіткою |
| Живлення (для бездротових) | Вбудований акумулятор |
| Під'єднання | Бездротовий |
| Розмір миші | Велика (понад 120 мм) |
| Сумісність з ОС | Android, Mac OS, Microsoft Windows, iOS, iPadOS |
| Тип датчика | Оптичний |
- Ціна: 1 261 ₴









