
Ігрова миша Rapoo VT1PRO MAX з комбінованим підключенням, 30000 DPI, white
4 077 ₴
- В наявності
VT1PRO MAX
Дротова/бездротова легка оптична ігрова миша
• Легкий дизайн 59±2 г
• Симетричний дизайн для правої руки
• Технологія бездротових ігор 4K + дротова ігрова технологія 8K (швидкість бездротового опитування OTA 8K)
• Маленький наноприймач 4K
• Бездротова ігрова технологія V+ (час відгуку 0,25 мс, дальність передачі 10 м+ і 3 режими захисту від перешкод, чіп Realtek)
• Дротовий і бездротовий режими 2,4 ГГц
• Ігровий движок PAW3950
• 11 рівнів попередньо налаштованої дистанції підйому 0,7-1,7 м
• 7 рівнів регульованого датчика 400/800/1200/1600/3200/6400/30000 (50–30 000) DPI, незалежне налаштування осі X/Y
• Omron 60 мільйонів перемикачів і мільйон разів прокручування
• Екологічна літієва акумуляторна батарея ємністю 800 мАг може працювати до 200 безперервних годин
• Магнітний нижній накопичувач, розширення модуля заряджання відділення
• Ергономічний дизайн із програмованими кнопками 1+9
• Вбудована пам’ять, збереження та відтворення
• Тефлонові накладки для ніг для швидкості подорожі та зменшення тертя
• Міцний кабель для заряджання з нейлонового матеріалу
Швидкість опитування: 125/250/500/1000/2000/4000 Гц при бездротовому підключенні та до 8000 Гц - при підключенні через кабель
Максимальна швидкість відстеження (дюйм/с): 750 дюймів/с
Максимальне прискорення (G): 50G
Розмір миші: 119*62*38 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rapoo |
| Вага | 59 г |
| Висота | 38 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 119 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 30000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Білий |
| Ширина | 62 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 8 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 10 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB-радіоадаптер (Wi-Fi) |
| Кнопки | Програмовані |
| Кількість кнопок миші | 8 |
| Максимальна роздільна здатність сенсора, dpi | 30000 |
| Особливості | Без підсвітки |
| Живлення (для бездротових) | Вбудований акумулятор |
| Під'єднання | Комбіновані Бездротові |
| Розмір миші | Середня (105-120 мм) |
| Сумісність з ОС | Android, Chrome OS, Mac OS, Microsoft Windows, iOS, iPadOS |
| Тип датчика | Оптичний |
- Ціна: 4 077 ₴


