
Ігрова миша Rapoo VT3PRO MAX з комбінованим підключенням, 30000 DPI, black
4 078 ₴
- В наявності
VT3PRO MAX
Дротова/бездротова легка оптична ігрова миша
• Ергономічний дизайн для правшів, для середніх та великих рук
• Легка конструкція 59±2
• Оптичний модуль PAW3950 Ultimate
0,7-1,7 мм 11 рівнів деталізації, регульований | Швидкість відстеження 750 IPS | Прискорення 50G
• Чутливість 400/800/1200/1600/3200/6400/30000 (10–30000) DPI
Незалежне регулювання чутливості по осях X/Y, встановлене 7-швидкісне перемикання DPl одним клацанням
• Бездротове 8k (оновлення OTA) + провідне 8k Частота опитування
Час відгуку до 0,125 мс
• Попередньо відкалібрована технологія окремої клавіші C+Click
• Бездротова ігрова технологія V+
Час відгуку 0,125 мс | Дальність передачі 10 м+ | 3 технології захисту від перешкод Чіпсет Realtek з низьким енергоспоживанням
• Вбудована пам'ять і хмарна пам'ять, кілька профілів, що настроюються через драйвер
8+1 програмованих кнопок
• Перемикач Omron 60 Million, колесо прокручування з терміном служби 1 мільйон
• Вбудована акумуляторна батарея ємністю 800 мАг Може працювати до 200 годин без заряджання (частота опитування 1K)
• Мініатюрний приймач Nano 4K, індикатор рівня заряду батареї в реальному часі RGB-підсвічування
Для оновлення OTA не потрібний додатковий приймач Wireless 8K
• Тефлонові ніжки PTFE, м'який кабель Paracord із позолоченими роз'ємами
Швидкість опитування: 125/250/500/1000/2000/4000 Гц при бездротовому підключенні та до 8000 Гц - при підключенні через кабель
Розмір миші: 123*66*42мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rapoo |
| Вага | 59 г |
| Висота | 42 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 123 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 30000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 66 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 9 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB-радіоадаптер (Wi-Fi) |
| Кнопки | Програмовані |
| Кількість кнопок миші | 7 |
| Максимальна роздільна здатність сенсора, dpi | 30000 |
| Особливості | Без підсвітки |
| Живлення (для бездротових) | Вбудований акумулятор |
| Під'єднання | Комбіновані Бездротові |
| Розмір миші | Велика (понад 120 мм) |
| Сумісність з ОС | Android, Chrome OS, Mac OS, Microsoft Windows, iOS |
| Тип датчика | Оптичний |
- Ціна: 4 078 ₴






