P3
Модуль бездротової зарядки
• Легкий дизайн 3G
• Підтримка протоколу бездротової зарядки Qi
• Легке встановлення, магнітне з'єднання
• Безпечний та зручний
• Сумісний з MT760/MT760Mini/VT3PRO MAX/VT3PRO/VT1PRO MAX/VT1Air MAX/VT1PRO/VT9PRO 4K/T9PRO/VT9PRO Mini/V300PRO/V300SE
Розміри продукту (Д * Ш * В): 25 * 25 * 4мм
Вага продукту: 3г
Напруга: 5В
Струм зарядки: 350мА
Час зарядки: 3 години (беремо для прикладу VT9PRO)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rapoo |
| Вага | 3 г |
| Висота | 4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 25 мм |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 25 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для мишки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 832 ₴






