
Контактна зарядна база RAPOO P5 з підсвічуванням RGB-ілюзією для мишей бренду RAPOO, чорна
928 ₴
- В наявності
P5
Контактна зарядна база RGB-ілюзійного підсвічування
• Зарядка за допомогою магнітного контакту
• Система RGB-підсвічування з 5 циклічними режимами освітлення
• Розширені USB-порти, підтримка передачі даних
• Кілька захистів, таких як захист від перенапруги, перевантаження по струму та короткого замикання
• Нековзка поверхня, гумова основа для стабільного розміщення
• Сумісний з MT760/MT760Mini/VT3PRO MAX/VT3PRO/VT1PRO MAX/VT1Air MAX/VT1PRO/VT9PRO 4K/T9PRO/VT9PRO Mini/V300PRO/V300SE
Розміри продукту (Д * Ш * В): 75*43*32мм
Вага продукту: 71г
Розміри шайби (Д*Ш*В): 25*25*4мм
Вага шайби: 2г
Напруга: 5В
Струм зарядки: ≤400мА
Підсвічування: RGB-освітлення
USB-протокол: USB 2.0
Захист від перевантаження струмом: Так
Захист від перенапруги: Так
Відстань передачі: Так
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Rapoo |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 71 г |
| Висота | 32 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Довжина: | 75 мм |
| Призначення | Для мишки |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Ширина | 43 мм |
- Ціна: 928 ₴








