
Приймач RAPOO V2M для бездротової ігрової миші V+ (тип 4K) бренду RAPOO, чорний
905 ₴
- В наявності
+380 (66) 666-33-90
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
V2M
Бездротовий приймач для ігрової миші V+ (тип 4K)
• Підтримує бездротову частоту опитування до 4 кГц
• Надзвичайно швидкий час відгуку (0,25 мс/0,5 мс/1 мс)
• Конструкція мікросхеми NXP
• Можливість оновлення прошивки
• Легке підключення
• RGB-індикатор
• Сумісний з бездротовими ігровими моделями Rapoo: VT9Pro, VT9, VT9S, VT9Pro Mini, VT960 Pro, VT950 Pro, VT3S, VT0, VT0 Mini, V300 Pro
Розміри продукту (Д*Ш*В): 71*21*9мм
Вага продукту: 7г
Відстань передачі: 10м
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Rapoo |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 г |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Довжина: | 71 мм |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Призначення | Для мишки |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Ширина | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 905 ₴



