V10S
Килимок для ігрової миші
Протиковзка конструкція дна
Гладка тканина забезпечує гарний інтерфейс керування
Міцна текстура, зносостійкість та стійкість до подряпин
Стійкий до бруду та легко чиститься
Акуратно оброблений оверлоком край для довговічного використання
Оверлок, нековзне дно
Розміри: 340*290*5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rapoo |
| Довжина | 340 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал поверхні | Текстиль |
| Особливості | Ігрові |
| Розміри | 340 x 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 947 ₴










