BOW MD198L "Котячий кіготь" - це ідеальне поєднання стилю та функціональності у світі комп'ютерних мишок. Ця бездротова Bluetooth миша пропонує два режими роботи для комфортного використання та максимальної зручності. Її безшумна технологія дозволяє вам працювати в тиші, не відволікаючи оточуючих. Ергономічний дизайн забезпечує комфорт при тривалому використанні, а функція перезаряджання робить цю мишу екологічно чистою та економічною. BOW MD198L "Котячий кіготь" - ваш вірний помічник у роботі за комп'ютером.
Роздільна здатність: 800-1200-1600 DPI - додаткова кнопка на самій мишці
Режим роботи: USB 2.4G, BT1 і BT2 - до 3-х пристроїв одночасно
Зарядний кабель USB-TypeC - 0,75м
Сумісність з Android , iOs та Windows
Легка вага та невеликий розмір, міжнародна сертифікація CE, RoHS, FCC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bow wow |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Фіолетовий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Довжина | 104.8 мм |
| Ширина | 62.1 мм |
| Висота | 38 мм |
| Вага | 74 г |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Тип підсвічування | RGB |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 4 |
| Користувацькі характеристики | |
| Під'єднання | Бездротовий |
| Максимальна роздільна здатність сенсора, dpi | 1600 |
| Інтерфейс | Bluetooth Радіоадаптер (Wi-Fi) |
| Кількість кнопок миші | 4 |
| Тип датчика | Оптичний |
| Розмір миші | Маленька (менш ніж 105 мм) |
| Живлення (для бездротових) | Вбудований акумулятор |
| Особливості | Без підсвітки, Безшумна, Для обох рук (симетричний дизайн), З індикатором заряджання |
| Кнопки | Класичні |
| Сумісність з ОС | Android, Chrome OS, HarmonyOS, Linux, Mac OS, Microsoft Windows, iOS, iPadOS |
- Ціна: 951 ₴










