FORGE GK600 БЕЗДРОТОВА
Розташування 75%, розкладка 83 клавіші, економія місця
Структура прокладки та багатошаровий наповнювач забезпечують чудові відчуття
Три методи підключення, що виключають конфлікти всіх клавіш, що адаптуються до різних сценаріїв використання.
Ергономічний дизайн клавіатури знижує стомлюваність
Незалежний невеликий екран, інтуїтивно зрозумілий дисплей, простота в експлуатації
Повна шпонка з можливістю гарячої заміни сумісна з різними валами для задоволення індивідуальних потреб.
Близько 16 мільйонів кольорів RGB-підсвічування, 20 режимів світлових ефектів, повністю персоналізовані
РЕГУЛЬОВАНІ КУТИ КЛАВІАТУРИ. Дві ніжки клавіатури підтримують кут нахилу, щоб забезпечити більш зручне положення зап’ястя під час ігрових сесій.
Характеристики:
Підключення: дротове USB, Bluetooth, 2.4G датчик
Дисплей: відображення рівня заряду батареї, варіанта підключення, включення CAPS, блокування WIN, поточної дати та часу
Акумулятор: 4000mAh
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Особливості | З блокуванням клавіші Win, Індикатор рівня заряду |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Інтерфейс | Bluetooth |
| Форма | Повнорозмірна |
| Колір підсвічування | RGB |
| Колір | Червоний |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Кількість клавіш клавіатури | 83 шт. |
| Тип перемикачів | Blue Switch |
| Користувацькі характеристики | |
| Під'єднання | Комбіновані Бездротові |
| Довжина: | 347.53 мм |
| Висота | 44.8 мм |
| Ширина | 139.92 мм |
| Роз'єм для мікрофона | Немає |
| Розкладка | Eng |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність цифрового блока | Немає |
| Вага | 943.0 кг |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Колесо прокручування клавіатури | Немає |
| Вбудований Тачпад | Немає |
| Сумісність з ОС | Android, Mac OS, Microsoft Windows, iOS, iPadOS |
- Ціна: 6 613 ₴




